דבר הנשיאה היוצאת 2017-2018

נאום נשיאה נכנסת 2017-2018 רחל סלע

 

חברות יקרות, אני נרגשת לעמוד כאן הערב ולהיכנס לתפקידי כנשיאת האירגון

אין ספק, שאני נכנסת לנעליים גדולות שהשאירו רבות לפני, ואשתדל כמיטב יכולתי לעמוד בציפיות.

אני באתי כדי לתת.

אני באתי כדי לשמר את המורשת המפוארת של האירגון ולהצעיד אותו קדימה.

אני מאמינה שעתיד האירגון נבנה נתבך על גבי נתבך וקשור בקשר הדוק לעברו.

אני מאמינה שהחברות שלנו יכולה להצמיח עשיה לטובת הקהילה, ובכוונתי לחזק את הקשרים הפנים אירגוניים ואת המחוייבות של כל אחת ואחת לאירגון הארצי.

חלקכן אולי לא מכירות אותי, שמי רחל סלע ואני חברת מעגל קריית אונו, אם לשלוש בנות ונשואה למשה.

הצטרפתי לאירגון לפני כשלוש וחצי שנים, והייתי חלק מהצוות שהקים את מעגל קריית אונו. כיהנתי כיורית במעגל ובשנה האחרונה כיהנתי בתפקיד סגנית הנשיאה.

אני רוצה אתכן לצידי כדי להגשים את המטרות של חברות ועשיה, אני זקוקה לשיתוף הפעולה שלכן, למחויבות שלכן ולחברות שלכן.

אני מאמינה שכולנו חולקות את אותו החזון לחיזוק האירגון באמצעות הגדלת מספר החברות במעגלים והכל לטובת אלו שלא שפר עליהם מזלם בחברה.

כולנו מתנדבות באירגון הזה ואוהבות אותו, כל אחת ואחת מכן היא חלק בלתי נפרד מהאירגון, ויחד אנחנו כח. בואו נשלב ידיים ונמשיך את הדרך שהתחילו חברותינו לפני כמעט 30 שנה.

החברות באירגון היא קודם כל חברות בין נשים ששותפות לאותה הדרך ולעיתים חוות אירועים קשים כאשר חברה הולכת מאיתנו בטרם עת.                                                                                  מיכל בן רעי מקימת מעגל נשים נתניה – הלכה לעולמה בחודש האחרון והותירה אחריה חברות כואבות והמומות. מיכל הקימה את מעגל נתניה למען הקהילה לאחר שאיבדה את חברתה הקרובה ביותר הילה בכר, ומתוך השבר הגדול פנתה לעשיה למען האחר

אני מבקשת מכן היום, שיחד נמשיך ונחזק את אותה הדרך ונעצים את הנתינה והתרומה, נושיט יד וניתן חיבוק לכל מי שצריך.

לצידי בצוות הבורד מתנדבות נוספות ממעגלים אחרים שהתנדבו לשאת בתפקידים בבורד הארצי, ויחד עם יושבות הראש של המעגלים וכלל החברות אני מאחלת לכולנו שנה של עשיה וחברויות.

ולפני שאסיים אני רוצה להודות לצוות הבורד היוצא ולשני הנשיאה היוצאת על שנה של חברות, הדרכה, ועשייה ומאחלת לכן הצלחה בהמשך.

שתהיה לכולנו שנת מעגל נהדרת.